PB 217, Mannerheimvägen 18, FIN-00101 Helsingfors

Ledningen för KSF Media

Jens Berg
VD | Toimitusjohtaja
+358 (0)29 0801 365
jens.berg@ksfmedia.fi

Jens Berg

Maria Stocks
Ekonomidirektör | Talousjohtaja
+358 (0)50 3484 407
maria.stocks@ksfmedia.fi

Maria Stocks

Fredrik Nars
Marknadsdirektör | Markkinointi- ja myyntijohtaja
+358 (0)50 5947 534
fredrik.nars@ksfmedia.fi

Fredrik Nars

Susanna Ilmoni
Innehållsdirektör och ansvarig utgivare | Sisältöjohtaja ja kustantaja
+358 (0)29 0801 332
susanna.ilmoni@ksfmedia.fi

Susanna Ilmoni

Sami Kallinen
Digital direktör | Digijohtaja
+358 (0)400 129 499
sami.kallinen@ksfmedia.fi

Sami Kallinen

Tommy Westerlund
Chefredaktör, Hbl | Päätoimittaja, Hbl
+358 (0)50 5050 239
tommy.westerlund@ksfmedia.fi

Tommy Westerlund

Peter Valkama
HR-chef | HR-päällikkö
+358 (0)40 5010 422
peter.valkama@ksfmedia.fi

Peter Valkama